Contact us now
+1-888-846-1732

9 przepisów na zwiększenie libido

9 przepisów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i kochanki satysfakcja ze stosunku była znacznie większa.

Przedstawiam kilka prostych porad, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania potwierdziły, że dotyk ożywia wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podwyższyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – do takiego wniosku doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słoneczne obniżają poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Światło z solarium też tak działa.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny i troskliwy. Zauważyli oni, iż filmy romantyczne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 procent. Największym twoim problemem będzie znalezienie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i erekcje są kontrolowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy zajdzie tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego członka napływa więcej krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Na co dzień pij szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, potencja
iż owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Otaczaj się zapachem waniliowym

Woń wanilii efektywnie powiększa przepływ krwi do penisa – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej żenujące niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli facet spożywa zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Skutkiem tego wskazane jest włączyć do jadłospisu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w papierosach może prowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do członka. Pewne doświadczenie udowodniło, że już dwa papierosy mogą sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie tania viagra