Contact us now
+1-888-846-1732

Wszystko o problemach z potencją

Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Seks, który zazwyczaj sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Jest tak wtedy, kiedy cierpisz na 1 z 5 chorób. Poznaj demony, które mogą zamienić twoją przyjemność w koszmar.

Tych pięć demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, levitra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wszystkie te schorzenia można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, zazwyczaj lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Są też domowe metody leczenia niektórych z nich.

Zapewne wszyscy faceci lubią seks, lecz tych kilka dolegliwości może spowodować, że twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o metodach pozbycia się ich, jeśli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez bakterie, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich zniszczenie. Większość infekcji dróg moczowych rozpoczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz cialis z pęcherza moczowego. Bakterie, które powodują zakażenia, najczęściej znajdują się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeśli spożywasz za mało płynów, lub jeżeli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe także powiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.