Contact us now
+1-888-846-1732

Kilka trików na mocniejszą erekcję

Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, że mężczyźni, którzy przechodzą codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej problemów ze wzwodem w porównaniu potencja do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle proste ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby otrzymać namacalną różnicę szybko i w wygodny sposób. Kolokwialnie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój członek jest na ogół zmęczony. Musi zregenerować siły. Wobec tego niezmiernie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. Podczas odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój penis jest erekcja zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla twardej i zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest wielce istotny.