Contact us now
+1-888-846-1732

TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Sprawdź ten niekonwencjonalny specyfik juz dziś!

TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Sprawdź ten niekonwencjonalny specyfik juz dziś!

Suplement TriApidix300 przeznaczony stanowi dla pań odchudzających się, które zależą pozbyć się zbędnych kilogramów i dbać wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz kupuje, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga te w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z zielonej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki wprowadzone w artykule to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno przenosić się tak, jak zalecił specjalista bądź zgodnie z nowościami otwartymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do użytkowania w czasu dnia to dwie pigułki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy nauczyć się z historią ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na swobodny składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy stosować w terminie ciąży oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy umieszczać w polu ważnym dla niemowląt. Przed zażyciem należy zobaczyć datę pozycji na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do użytkowania w rytmie dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być praktyczne jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix-300

Ultra-Slim