Contact us now
+1-888-846-1732

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który rozwiąże tenże problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który rozwiąże tenże problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą zapewne istnieć chora dieta oraz złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który ułatwia ich widok oraz formę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie kształtują się również dla pań, jak też dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, rzutując na inny element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To właśnie owe punkty przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu preparatu i osiągają wielkie stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, i co wewnątrz czym chodzi, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo Oil