Contact us now
+1-888-846-1732

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje ten problem oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje ten problem oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną prawdopodobnie stanowić niezdrowa dieta i niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który zwiększa ich projekt i formę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie nadają się zarówno dla kobiet, jak jeszcze dla gości, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszystek olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, wpływając na następny element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Działają w tym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To racja te punkty decydują o wydajnym funkcjonowaniu środka i wynoszą wielkie stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, oraz co wewnątrz czym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo Oil 2