Contact us now
+1-888-846-1732

Spraw, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Spraw, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla gości. Ich sklep istnieje w wszyscy naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie wchodzą na wzbudzanie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich realizowanie dopomoże wykreować atmosferę bezpieczeństwa i lubienia, w jakiej inne osoby będą Owi niezwykle łagodne i spokojne. Oddziaływanie feromonów jest dokładnie oryginalne i delikatne, ze powodu na to, iż są to bezwonne substancje. Obejmują one nie tylko środek do sukcesu na wizycie, czy imprezie, lecz ponadto w sklepie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i wykonasz aurę bezpieczeństwa oraz oczekiwania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet w otoczeniu
powstaniesz w wagi dominatora i prowadzącemu
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe historie oraz kupisz przychylność nowych ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w środowiskach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wykonują przez jakiś 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, a tak mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w szkoleniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do liczby infochemicznej, które właśnie powstają w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Oddaje się jednak, że substancje też nie mają małego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe prace w prostym życiu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają kontrolę i przyzwalają na przyznanie się spośród otoczenia, znacząco wchodzą na pewność siebie, a też – co dla większości jest najważniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów rozpoczyna się w momencie, kiedy trafią do narządu nosowo-lemieszowego, wybierającego się w jamie nosowej.
Jak sprawiają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te cechy chemiczne zatrzymują się atrybutem atrakcyjności, efektywnie przyciągają do nas płeć przeciwną i działają w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych informacji na swój problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem czynniki są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w którym wchodzą się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przenosi się czyli w naszej podświadomości.

aluramin

Alluramin24.com